Při rezervaci lůžek myslí MU nově více i na zahraniční studující a stážisty

Větší šance na získání lůžka na kolejích MU pro příští akademický rok 2025/2026 budou mít nově v rezervačním systému z rozhodnutí Ubytovací komise MU zahraniční studující i studující po návratu ze stáže v cizině.

20. 3. 2025

Pro stávající studující, kteří byli na kolejích ubytovaní v podzimním semestru, ale na jaře vycestovali na stáž do zahraničí a z ubytování se odhlásili, vyhradilo vedení MU nově kapacitu 100 lůžek. Žádost o rezervaci mohou zájemci o opětovné ubytování od 26. května 2025 posílat e-mailem vedoucí ubytovacího provozu SKM MU Renatě Pavlicové.

Jednou ze současných priorit MU je také zajištění dostatečných kapacit pro zahraniční studující, pro něž se od příštího akademického roku počet rezervací navyšuje na 1 000 lůžek. Nevyužitá lůžka mohou případně posloužit nově nastupujícím uchazečům prvních ročníků.

 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info